درباره ما

به منظور کسب رضایت مشتری، واحد تحقیق و توسعه شرکت تجهیزآوران مجموعه نوینی از محصولات جدید با تکنولوژی پیشرفته و نوآوری‌های خاص به بازار ارائه نموده است. دسترسی آسان به پکیج کامل تجهیزات و ماشین‌آلات در این شرکت و ساخت ، تعمیر و تحویل نه تنها ماشین‌آلات بلکه کلیه قطعات تولیدی کارخانجات را میسر ساخته است.

معرفی تجهیزآوران نیک نهاد

شرکت تجهیزآوران به عنوان تخصصی‌ ترین تولید‌کننده سیستم ذخیره سازی و انتقال غلات و فرآورده های وابسته در ایران به همراه کادر متخصص و فنی، فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 92 آغاز نمود. این شرکت با تجربه ده ساله و شناسایی نقاط قوت و ضعف موجود در این صنعت به صورت کاملا عملیاتی و تخصصی کار تولید خود را آغاز نموده و همچنین بهینه سازی، نوآوری و استفاده از تجربیات شرکت های اروپایی و آسیایی را سرلوحه کار خود قرار داد و اکنون تولید کننده ماشین آلات صنعت کشاورزی و دامپروری از جمله سیلوهای فلزی ذخیره غلات و تجهیزات نقل و انتقال غلات به صورت کاملا تخصصی در ایران می باشد.

معرفی مدیران

معرفی مدیران شرکت تجهیزآوران نیک نهاد
image

سمیرا عسکری

رئیس هیئت مدیره ومدیر بازرگانی

image

علی اصغر معظم

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

فعالیت های ما

به منظور کسب رضایت مشتری، واحد تحقیق و توسعه شرکت تجهیزآوران مجموعه نوینی از محصولات جدید با تکنولوژی پیشرفته و نوآوری‌های خاص به بازار ارائه نموده است. دسترسی آسان به پکیج کامل تجهیزات و ماشین‌آلات در این شرکت و ساخت ، تعمیر و تحویل نه تنها ماشین‌آلات بلکه کلیه قطعات تولیدی کارخانجات را میسر ساخته است. از جمله فعالیت های شرکت تجهیزآوران:
×