بیمهسیلوهای کف مخروطی

گارانتی ده ساله بدنه سیلوها، گارانتی سه ساله کلیه تجهیزات و ماشین‌آلات و گارانتی تعویض ماشین‌ آلات و بازدید‌های دوره‌ ای (جهت نظارت بر‌عملکرد ماشین‌ آلات) از جمله اصول شرکت تجهیزآوران است...
سیلو کف مخروطی

سیلوهای کف مخروطی

جهت تخلیه سریع و آسان و صرفه‌جویی در زمان و انرژی
تمامی انواع غلات از جمله گندم، ذرت، سویا، جو، دان پلت، دان مش، برنج، حبوبات و تمامی موادی که به صورت گرانولی باشند، قابلیت ذخیره‌سازی در این نوع سیلوها را دارند. از عمده مزایای استفاده سیلوهای کف مخروطی می‌توان به تخلیه غلات به ترتیب زمان بارگیری اشاره نمود که نیازی به انبار گردانی نمی باشد.
از 5 متر مکعب
تفاوت سیلوهای کف تخت و کف هاپر در وجود قیف تخلیه آن است
تا 1000 متر مکعب
ورق‌ ها گالوانیزه و نوع ورق‌ ها به صورت پیچ و مهره ای و کرکره ای

خدمات سیلوهای تجهیز آوران

image

مواد اولیه سفارشی

انتخاب مواد اولیه متناسب با فشار و شرایط محیطی هر پروژه

image

گارانتی سه ساله

ضمانت ماشین آلات تولیدی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب

image

سرویس‌های دوره‌ای

بازدید دوره ای از دستگاه ها و قطعات پس از اتمام دوره گارانتی

قبل از سفارش سیلو کف مخروطی بخوانید...

ورق ها و مواد اولیه استفاده شده در سیلوها از نوع گالوانیزه، پیج و مهره‌ای و کرکره‌ای می‌باشند. محاسبات ساختاری در طراحی و ساخت سیلو برگرفته از استانداردهای ANSI_ASAE EP 4332033 ، EUROCODE EN 1991 و همچنین سرعت باد km/hr145، فشار وارد بر سقف (وزن ثابت سقف + فشار ناشی از برف) kg/m2 150 ، چگالی محصولاتی که ذخیره می‌شوند و دیگر محاسبات می‌باشد. نیاز مشتریان از طریق ارائه طیف مختلف ابعاد و مشخصات از 5 متر مکعب تا 1000متر مکعب می‌ باشد. میزان شیب قیف نسبت به روندگی محصول داخل سیلو مشخص می‌گردد. و به انواع شیب 45 درجه، 60 قابل تغییر است. کیفیت ورق‌ها از جنس گالوانیزه می‌باشد. با انتخاب زوایای مخروطی متفاوت، تنوع محصولات قابل نگهداری افزایش می‌یابد. برای تخلیه گندم، ذرت جو و... از زاویه 45 درجه استفاده می‌گردد و برای محصولات روغنی تر از جمله سویا و... قیف 60 درجه به کار‌ می‌رود.

تصاویر مرتبط

×