بیمهسیلوهای کف صاف

گارانتی ده ساله بدنه سیلوها، گارانتی سه ساله کلیه تجهیزات و ماشین‌آلات و گارانتی تعویض ماشین‌ آلات و بازدید‌های دوره‌ ای (جهت نظارت بر‌عملکرد ماشین‌ آلات) از جمله اصول شرکت تجهیزآوران است...
سیلو کف صاف

سیلوهای کف صاف

ذخیره سازی غلات در حجم های متنوع با توجه به نیاز کارفرما

طیف گسترده و تطبیق پذیری بالای سیلو های شرکت تجهیز آوران موجبات ذخیره سازی طولانی مدت در صنایع مختلف از قبیل کارخانجات آرد، کارخانجات خوراک دام و طیور، مرغداری‌ ها و گاوداری‌ ها کارخانه‌ های لبنی، بنادر، کارخانجات ماکارونی سازی، تولید نان صنعتی، ذخیره سازی مواد اولیه برای صنعت پلاستیک و … را فراهم آورده است.

از 200 متر مکعب
ذخیره سازی عمده غلات در حجم‌های بالا از طریق سیلو‌های گالوانیزه
تا 3500 متر مکعب
ورق‌ ها گالوانیزه و نوع ورق‌ ها به صورت پیچ و مهره ای و کرکره ای

خدمات سیلوهای تجهیز آوران

image

مواد اولیه سفارشی

انتخاب مواد اولیه متناسب با فشار و شرایط محیطی هر پروژه

image

گارانتی سه ساله

ضمانت ماشین آلات تولیدی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب

image

سرویس‌های دوره‌ای

بازدید دوره ای از دستگاه ها و قطعات پس از اتمام دوره گارانتی

قبل از سفارش سیلو کف صاف بخوانید...

ورق‌ ها و مواد اولیه استفاده شده در سیلو ها از نوع گالوانیزه، پیج و مهره‌ ای و کرکره‌ ای می‌باشند. طراحی و ساخت این سیلو ها بر اساس استاندارد‌ های بین‌ المللی انجام شده و چیدمان ورق‌ ها به گونه‌ ای است که بار اعمالی را به صورت یکنواخت توزیع می‌کند. طرح ساخت سیلو در هر پروژه نسبت به پروژه دیگر متفاوت است و با‌ توجه به عوامل آب و هوا (میزان بادخیزی منطقه، میزان بارش برف و باران) مقاومت خاک و زلزله محل احداث مورد محاسبات استاتیک قرار می‌گیرد و سپس وارد مرحله تولید می‌شود. مخازن شرکت تجهیز آوران با توجه به نیاز کارفرما قابل تغییر می‌باشد و بسته به شرایط مختلف قابل تولید در قطر و ارتفاع مختلف و تناژ متفاوت بسته به نوع غلات مورد استفاده می‌باشد. عطف به متغیر بودن چگالی غلات، ضروری است جهت خرید سیلو نوع محصول مورد استفاده مشخص گردد و ترجیحاً خرید سیلو طبق حجم سیلو انجام گردد.
فرمول بدست آوردن تناژ سیلو‌ ها به این صورت است: حجم×چگالی محصول=تناژ محصول

مثال: تناژ سیلوی 2000 مترمکعبی برای ذرت به صورت زیر محاسبه می‌گردد:
2000مترمکعب ×0.72=1440تن

تصاویر مرتبط

×