خدمات نصب و راه اندازی

گروه صنعتی تجهیزآوران با‌توجه به تجربه‌ی چندین ساله و آشنایی تخصصی با انواع سیلو‌های ذخیره‌سازی آمادگی خود را جهت نصب، و راه‌اندازی مخازن ذخیره غلات مربوط در سراسر دنیا به صورت کلید تحویل و کاملا تخصصی و از طریق چندین اکیپ حرفه‌ای با تجهیزات مربوطه اعلام می‌دارد. ضمنا اکیپ‌های فنی تجهیزاوران آمادگی هرگونه مأموریت به کشورهای مختلف را دارند.

چرا ما؟

استفاده از مواد اولیه مرغوب و ساخت تمامی قطعات تولیدی به صورت تخصصی توسط گروه صنعتی تجهیزآوران این امکان را به ما داده است تا کلیه ماشین‌آلات ساخت این شرکت را به مدت سه سال گارانتی نماییم ، همچنین انتخاب مواد اولیه متناسب با میزان فشار مربوطه و شرایط محیطی مختص به هر پروژه با توجه به نیاز کارفرما از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت می باشد. تولید در ابعاد و اندازه‌ های خاص، انواع دستگاه‌ ها و سیلو ها با توجه به فضا از دیگر قابلیت‌های این گروه صنعتی می‌باشد. ضمناً دسترسی آسان به پکیج کامل تجهیزات و ماشین آلات در این شرکت، ساخت، تعمیر و تحویل نه تنها ماشین آلات بلکه کلیه قطعات تولیدی کارخانجات را میسر ساخته است.
شرکت تجهیزآوران در جهت تکمیل فرآیند تولید،اقدام به تجهیز کارخانه به دستگاه های پیشرفته نظیر دستگاه برش لیزر فلزات،تراش CNC،فرز CNC، دستگاه اسپارک،دستگاه وایرکات ،دستگاه سنگ تخت وسنگ محور،دستگاه نورد،دستگاه رولفرم و...نموده است وتولید تمامی قطعات توسط دستگاه‌ های پیشرفته انجام می‌گیرد و کلیه امور ریخته‌گری، ماشین‌کاری، آبکاری و سختکاری تحت نظارت متخصصان شرکت انجام می‌شود.

سرویس های دوره ای

بازدید‌های دوره‌ای از پروژه‌ های شرکت تجهیزآوران پس از اتمام دوره گارانتی نیز ادامه دارد . تیم فنی این شرکت تمامی پروژه های های ذخیره‌ سازی و انتقال غلات را به صورت مستمر بررسی کرده و به صورت کاملا تخصصی خدمات مورد نیاز سیلو های ذخیره سازی غلات و تجهیزات وابسته را اجرا می نماید.

قطعات یدکی

تحریم‌های کشور و مشکلات واردات قطعات یدکی کارخانجات سبب شده بسیاری از کارخانجات به علت نبود و خراب شدن قطعات دستگاه‌های خود از روند عادی تولید خود عقب بمانند لذا گروه صنعتی تجهیزآوران با‌توجه به امکاناتی که فراهم آورده است، قادر است کلیه قطعاتی که کارخانجات نیاز دارند چه در صنعت کشاورزی و چه دیگر صنایع را تولید نماید تنها کافیست یک نمونه از قطعه مورد نظر به این شرکت ارسال شودو دقیقا شبیه نمونه اولیه طراحی ، تولید و تحویل کارفرما می گردد.

تولید انواع زنجیر مخصوص کانوایر های زنجیری به صورت کاملا تخصصی با گام ها و تناژمختلف به صورت کامل در مجموعه تجهیزآوران تولید می گردد. ضمنا درصورتی که مواد اولیه صنعتگران در بازار موجود نباشداین شرکت آمادگی خودرا جهت ریخته گری انواع فلزات، چدن(خاکستری ،داکتیل) همچنین ساخت انواع قالب های تزریق موادپلاستیکی، قالب کشش ورق فولادی، سختکاری وآبکاری انواع فلزات تحت نظارت کارشناسان شرکت اعلام می دارد. ضمن اینکه کلیه قطعات تولیدی تجهیزآوران همراه با گواهی تست سختی و فشارپذیری شرکت آزمونه فولاد می باشد و همچنین تمامی قطعات ساخته شده شامل حال گارانتی تجهیزآوران می باشد.

×