بونکر های حمل

بونکر های مخصوص حمل مواد فله به دو صورت تولید می‌گردند، حمل محصولات صنعت دام و طیور و غلات که با توجه به عدم حساسیت بالا از ورق فولادی استفاده می‌گردد.
بونکر مخصوص حمل غلات و خوراک دام و طیور

بونکر مخصوص حمل آرد

سهولت در بارگیری و تخلیه از ویژگی های بونکر حمل آرد می‌ باشد

بونکر مخصوص حمل آرد که با توجه به حساسیت بالا و رعایت موارد بهداشتی استفاده از ورق استیل توصیه می‌ گردد. (البته در موارد خاص می‌ توان از ورق فولادی به همراه رنگ آمیزی اپوکسی استفاده نمود.) صرفه‌ جویی در هزینه و نیروی انسانی برترین مزیت در کارخانجات آرد محسوب می‌شود. به صورتی که سیستم کیسه گیری حذف گردیده و نیازی به انبار داری و ببارگیری بوسیله نیروی انسانی نمی باشد.

صرفه‌جویی در هزینه و نیروی انسانی برترین مزیت در کارخانجات آرد
در سیستم حمل با بونکر هزینه اضافی جهت حمل به طرفین تحمیل نمی‌گردد

خدمات سیلوهای تجهیز آوران

image

مواد اولیه سفارشی

انتخاب مواد اولیه متناسب با فشار و شرایط محیطی هر پروژه

image

گارانتی سه ساله

ضمانت ماشین آلات تولیدی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب

image

سرویس‌های دوره‌ای

بازدید دوره ای از دستگاه ها و قطعات پس از اتمام دوره گارانتی

قبل از سفارش بونکر حمل آرد بخوانید...

در کلیه کارخانجات نان صنعتی تولید بیسکوییت و محصولاتی که از آرد استفاده می‌کنند، میزان مصرف آرد بیش از 5 تن روزانه باشد. کارخانجات آرد تحول عظیمی در صنعت تولید آرد در چند سال گذشته داشته اند همچنین رعایت موارد بهداشتی در کارخانجات تولیدی بخوبی انجام می‌پذیرد. حلقه گمشده در این بین سیستم بسته بندی و حمل می‌باشد که با اینکه هزینه بالایی برای طرفین دارد رعایت موارد بهداشتی به خوبی انجام نمی‌پذیرد. صرف نظر از هزینه بالای کیسه گیری (هزینه کیسه، سیستم کیسه گیری، اصطحلاک چرخ سر دوز کیسه، محل نگهداری کیسه، دردسر های بارگیری مجدد) کامیون‌هایی که جهت حمل مورد استفاده قرار می‌گیرند معمولاً بدون پوشش مناسب می‌باشند و بجز حمل آرد اقدام به حمل مواد دیگری می‌نمایند که معضل بزرگی می‌باشد. در سیستم حمل با بونکر هزینه اضافی جهت حمل به طرفین تحمیل نمی‌گردد و با توجه به پلمپ شدن مخزن بونکر احتمال دخل و تصرف و تقلب در حین حمل از بین میرود همچنین سهولت در بارگیری و تخلیه از ویژگی های بونکر حمل آرد می‌باشد. از ویژگی های منحصر به فرد بونکرهای شرکت تجهیزآوران حذف سیستم فلت، که باعث آلودگی در آرد می‌گردید (در تخلیه مواد پودری همچون سیمان و آهک)، قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن آن می‌باشد. قابلیت حمل چند نوع محصول، انواع آرد بر اساس رتبه‌بندی مصرف، از دیگر ویژگی‌های بونکر‌های ساخت این مجموعه می‌باشد.

تصاویر مرتبط

×